Інформація про заклад

Дошкільний навчальний заклад (ясла - садок) комбінованого ТИПУ №90 "Весняночка" відкрився 23 грудня 1988 року. В дошкільному навчальному закладі працює 13 груп. Із них: 3 групи для дітей ясельного віку. 10 груп для дітей садового віку. Всього виховується 312 дітей.

Наш педагогічний колектив: 22 вихователі, 3 музичних керівники. Інструктори з плавання та фізичного виховання, вчитель - логопед, вчитель англійської мови, практичний психолог, створюють доброзичливу атмосферу в групах, формують у дошкільника основи життєвої позиції "Я у Світі" як системи ціннісних ставлень до природи, рукотворного світу, до людей, які поряд, та до самої себе. В дошкільному навчальному закладі обладнані музична та спортивна зали, театральна кімната, кабінети англійської мови, психолога, логопеда, басейн.

Навчально - виховний процес організовується на основі Базової програми розвитку дитини дошкільного віку "Дитина", яка спрямована на цілісний. збалансований розвиток дитини через освоєння чотирьох основних сфер життєдіяльності: "Природа", "Культура", "Люди". "Я сам". Психологи запевняють, що найкраще діти навчаються і можуть досягти успіху тоді, коли почуваються в безпеці. Колектив дошкільного навчального закладу створює в групах відповідну позитивно - емоційну атмосферу. Для розвитку пізнавальної активності дітей використовується пізнавально-дослідницька діяльність, теорія розвитку винахідницьких завдань, методики занурення та розвиваючого навчання, опереджувального розвитку, інші інноваційні технології.

Педагогічний колектив разом з батьками визначив наступні основні завдання: активізувати роботу щодо зміцнення фізичного, психічного та соціального розвитку кожного вихованця з використанням здоров'язберігаючих освітніх технологій, забезпечення умов для самостійної рухової активності, розвиток пізнавальної активності дітей в дослідницькій, експериментальній діяльності.

Родинні свята, дні відкритих дверей, індивідуальні та групові бесіди, консультації педагогів, психолога, медичних працівників допомагають батькам у вихованні дошкільнят. Працюють гуртки: "Щаслива англійська" (Нарру Englih). "Юні танцюристи", "Веселі шашки", "Аквааеробіка", "Співочі нотки".