Умови вступу

Як підготувати дитину до вступу в дитячий садок. Поради.

Не обговорюйте при малюка хвилюючі Вас проблеми, пов'язані з дитячим садом.
Як можна раніше провести оздоровчі або коригуючі заходи, які призначив лікар.
Надіслати до дитячого садка дитину лише за умови, що вона здорова.
Заздалегідь дізнатися все нові моменти в режимі дня у дитячому садку і ввести їх в режим дитини вдома.
Як можна раніше познайомити малюка з дітьми з дитячого садка і з вихователями групи, куди він незабаром прийде.
Налаштувати малюка якомога позитивніше до його вступу в дитячий сад.
Вчити дитину вдома всім необхідним навичкам самообслуговування.
Не загрожувати дитині дитячим садом як покаранням за дитячі гріхи, а також за його непослух.
Готуйте Вашу дитину до тимчасової розлуки з вами і дайте зрозуміти йому, що це неминуче тільки тому, що він вже великий
Не нервувати і не показувати свою тривогу напередодні надходження дитини в дитячий сад.
Планувати свою відпустку так, щоб у перший місяць відвідування дитиною нового організованого колективу у вас була б можливість залишати його там не на цілий день.
Налаштовувати дитини на позитивний лад. Вселяти йому думку, що це дуже здорово, що він доріс до саду і став таким великим.

Пам'ятайте!

Дітей вчить те, що їх оточує:

• Якщо дитину часто критикують - вона вчиться засуджувати.
  • Якщо дитині часто демонструють ворожість - вона вчиться битися.
  • Якщо дитину часто висміюють - вона вчиться бути боязким.
  • Якщо дитину часто ганьблять - вона вчиться відчувати себе винуватим.
  • Якщо до дитини часто бувають поблажливі - він вчиться бути терплячим.
  • Якщо дитину часто підбадьорюють - вона вчиться впевненості в собі.
  • Якщо дитину часто хвалять - вона вчиться оцінювати.
  • Якщо з дитиною зазвичай чесні - вона вчиться справедливості.
  • Якщо дитина живе з почуттям безпеки - вона вчиться вірити.
  • Якщо дитину часто схвалюють - він вчиться до себе добре ставитися.
  • Якщо дитина живе в атмосфері дружби і відчуває себе потрібним - вона вчиться знаходити в цьому світі любов.

Порядок прийому дітей до дошкільного навчального закладу

Електронна реєстрація дітей в ДНЗ (reg.isuo.org)

Прийом дитини до комунального дошкільного навчального закладу здійснюється завідувачем відповідно до отриманого батьками або особи, яка їх замінює, у районного реєстратора Направлення, упродовж періоду комплектації новостворених груп наприкінці оздоровчого періоду (серпень) поточного року та упродовж календарного року у разі вивільнення місць у відповідному дошкільному навчальному закладі.

У випадку недоукомплектування груп завідувач дошкільного навчального закладу здійснює прийом дітей упродовж календарного року відповідно до отриманих у районного реєстратора Направлень.

Заявник самостійно стежить за черговістю та статусом своєї заявки в Реєстрі. При зміні статусу автоматично на електронну адресу заявника відправляється електронне повідомлення з оповіщенням про його зміну.

У разі встановлення статусу заявки «Отримано направлення» заявник зобов’язаний упродовж 30 календарних днів подати завідувачу дошкільного навчального закладу окрім Направлення у даний дошкільний навчальний заклад, виданого районним реєстратором, усі документи, які необхідні для зарахування дитини, передбачені п.6 Положення «Про дошкільний навчальний заклад», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2003 №305 (зі змінами):

заява батьків або особи, яка їх замінює;

медична довідка про стан здоров’я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати дошкільний навчальний заклад;

довідка дільничного лікаря про епідеміологічне оточення;

копію свідоцтво про народження дитини.