адреса: м. Черкаси, вул. Героїв Сталінграду, 12

Головна » Новини » Зустріч представників Самооборони Майдану з вихованцями ДНЗ № 90 на свято Водохреща

"Якщо добрі почуття не виховані в дитинстві, то їх вже ніколи не виховаєш, тому що  справжня людяність утверджується  в душі разом з пізнанням перших важливих істин,"- попереджав видатний український  педагог - гуманіст В.Сухомлинський в своїй книзі "Серце віддаю дітям". Нині ця тенденція актуалізується  у зв'язку з подіями в Україні.

Війна на сході України  обпікає болем серця дорослих і дітей, пробуджує в них співчуття, патріотизм,розуміння своєї приналежності до українського народу і його майбутнього, спонукає до прояву співчуття,милосердя.

Це ще раз підтвердила зустріч  вихованців дошкільного навчального закладу ( ясла - садок ) комбінованого типу № 90 "Весняночка"з представниками ГО "Самооборона Майдану Черкаської області"Ющенком Олексієм Миколайовичем та Кієнко Іваном Юрійовичем, яка відбулась 19 січня 2015 року. Діти  підготували Різдвяний вертеп. Весело дзвеніли колядки, щедрівки , задушевно звучали українські народні пісні: "Нова радість стала", "Ой, сивая  та й зозуленька", "Добрий вечір тобі, пане господарю", "Ой, Василю, Василечку". Заключним акордом прозвучала засівальна пісня "Сійся, родися жито, пшениця", з якою до зали  зайшли посівальники, засіяли на щастя, здоров'я , "щоб було всього доволі в хаті, в стайні і в коморі".

Завідувач дошкільного навчального закладу ( ясла - садок ) комбінованого типу № 90 "Весняночка" Ніна Федорівна Байко привітала всіх дітей і гостей з закінченням новорічних свят.

Вона подякувала дитячому, батьківському, педагогічному  колективам за активну участь в акції "Допоможи воїну ". Діти  намалювали малюнки, в яких - подяка і шана і щира любов, що загоює рани. Зібрали продукти харчування ( чай, солодощі, консерви, макаронні вироби, крупи), кошти ( 1827 грн),теплі речі,предмети гігієни. Зворушив поступок Дениса Трояна, вихованця групи №4. Він наколядував 250 грн і виявив бажання всі ці кошти передати воїнам АТО з побажанням живими повернутись додому. За це сам отримав подарунок від самооборонців - шеврон Самооборони Майдану.

Представник Самооборони Кієнко Іван Юрійович подякував всім, хто прийняв участь в акції. Завірив,що всі продукти і товари передадуть воїнам АТО.І запевнив: "Країна, в якій є такі малята: щирі,мужні, відверті, здатні до співчуття, милосердя, переможе  любого ворога. Слава Україні ,- закінчив він свій виступ."І гучним ехом  відізвалось дзвінким, дитячим: "Героям Слава!!!"

Висловлюємо велику подяку дошкільнятам, батькам, співробітникам за активну участь в проведенні акції "Допоможи воїну".  Особлива вдячність  Денису Троян, вихованцю групи №4, колективам батьків груп №11,12.

Переглядів: 344 | Дата: 09.02.2015