„Весняночка”
Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу №90

завідувач: Байко Ніна Федорівна
адреса: м. Черкаси, вул. Припортова, 12
телефон: (0472) 72-39-11
Корисна інформація

Останні оновлення
Головна » Новини » Об'єктове тренування
10:43
Об'єктове тренування

22.04.2015 року в нашому закладі було проведено навчання з питань протипожежної безпеки з учасниками навчально – виховного процесу під час проведення Тижня з охорони праці та безпеки життєдіяльності. Згідно задуму навчання внаслідок короткого замикання стався вибух та подальше загорання в електрощитовій ДНЗ №90. За наказом начальника цивільного захисту ДНЗ Н.Ф.Байко особовий склад ланки оповіщення повідомив персонал про пожежу та термінову евакуацію з використанням ватно – марлевих пов’язок , оскільки було задимлення. 

Особовий склад ланки пожежегасіння приступив до ліквідації пожежі. 

Оскільки своїми силами ліквідувати пожежу не можна було, були задіяні засоби ДСНС України в Черкаській області
Медична ланка надала першу медичну допомогу постраждалому, у якого по легенді перелом ноги, до прибуття машини швидкої допомоги.

За 30 хвилин весь персонал та малята були евакуйовані в раніше назначене місце. 

Особовий склад евакуаційної ланки контролював евакуацію дітей по визначеним маршрутам, перевірив, що в приміщенні ДНЗ нікого не залишилось,доповів про виконану роботу начальнику штабу. Начальник штабу доповів начальнику ЦЗ, що діти та весь персонал в наявності і знаходяться в безпечному місці. Пожежу ліквідовано. Є один постраждалий з переломом ноги. Йому надана перша медична допомога і викликана швидка допомога.

Начальник цивільного захисту Н.Ф.Байко підсумувала, що навчання пройшли успішно. Подякувала за проведену роботу. Висловила надію, щоб це було лише навчання.

Переглядів: 499 | Дата: 08.05.2015
Всього коментарів: 0
avatar
Наші фотографії

© 2019 Хостинг від uCoz