адреса: м. Черкаси, вул. Героїв Сталінграду, 12

Головна » Новини » Осінній ярмарок - 2015
Осінній ярмарок - 2015

Вже стало традицією в ці осінні дні в дошкільному навчальному закладі ( ясла – садок ) комбінованого типу № 90 «Весняночка» проводити ярмарку «Дарунки осені».Ось і цього року ярмарка пройшла 22 вересня, в якій взяли участь усі групи дошкільного закладу. З цим осіннім святом дошкільнят та гостей привітала завідувач дошкільного закладу Байко Ніна Федорівна.

Розпочалось це дійство з Осіннього флешмобу, у якому взяли участь більше ста вихованців садочку.

На гостину разом з Осінню прийшли три її брати: вересень, жовтень, листопад. Дзвінко злітає ввись пісня « Дарунки осені».

Рідна Земля, рідні простори, які ж ви чарівні та неозорі.

Пісню «Розкажи про Україну» виконала Катя Костоглод, яку глядачі нагородили бурхливими оплесками.

В кінці Осінь всіх запросила на ярмарок.

А на ярмарку бурлить життя!

Чого тільки там не було. Батьки разом з дітьми , працівники дошкільного закладу постарались на славу.

Гарно вбрані кожною групою столики повнилися запашними фруктами та смачними різноманітними солодощами: печеними горішками, грибочками, ведмедиками, трубочками, тортиками, рулетиками, пряниками.

Майстрині пропонували різноманітні прикраси та сувенірну продукцію, зроблені своїми руками, дитячі книжечки та іграшки. Продавцями були батьки та вихователі, а покупців було скільки, що не просунутися, товар розкуповувався вмить. Всі присутні були дуже задоволені. Колектив «Весняночки » разом з батьками на цьому Ярмарку вдало поєднав між собою історію та сьогодення, виховуючи в дітях повагу до народних традицій і культури

Переглядів: 379 | Дата: 14.10.2015