Головна » Новини » 1 Вересня 2016 року
1 Вересня 2016 року

Вересень - початок навчального року не тільки в школах, але й у дошкільних навчальних закладах. 1 вересня - світлий і радісний день, коли природа одягається в яскраві осінні вбрання. Цей день є визначним і радісним святом кожного з нас. Адже він знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів. Для когось цей навчальний рік буде останнім в дошкільному навчальному закладі, а для когось свято Першого дзвоника буде першим у житті. Із нього почнеться цікаве дитинство, перше знайомство, перша вихователька, перші знання на шляху в Країні знань.

У дошкільному навчальному закладі (ясла–садок) комбінованого типу № 90 «Весняночка» в цей день красиво і урочисто – усе прикрашено повітряними кульками, гірляндами квітів, різнокольоровими прапорцями. Яскраві фарби українських вишиванок милували всіх своєю красою. Усміхнені, щасливі діти дарували нам атмосферу свята маленьких українців, що вже сьогодні є патріотами нашої незалежної України. Вихователь – методист Г.В.Гончарова привітала всіх присутніх з початком нового навчального року. Розпочалося свято виконанням гімну України, дзвінкоголосий хор вихованців старанно виводив його слова. А потім діти читали вірші про рідну Україну, співали пісні. Радо зустріли казкових героїв – піратів, які шукали казкову скриню зі скарбами.А скриня не звичайна, в ній - СКАРБИ ЗНАНЬ.

Діти із задоволенням грались в ігри, жартували, виконували пісні про дружбу та дитячий садочок.Завершилось свято осіннім флешмобам, у якому взяли участь всі вихованці садочку. В цілому свято 1 Вересня панувало у позитивному святковому настрою як у дітей так і у дорослих. Запрошуємо переглянути фотосесію свята.

Переглядів: 544 | Дата: 01.09.2016