Головна » Новини » Навчання з цивільного захисту
Навчання з цивільного захисту
26 квітня 2018 року в дошкільному навчальному закладі № 90 " Весняночка" було проведене навчання з цивільного захисту за участю дітей, співробітників, батьків та караулу №2 державної пожежної рятувальної частини № 1. Відповідно навчального плану Тижня безпеки дитини виникла надзвичайна ситуація - загоранння в днз. Була проведена евакуація вихованців та працівників через пожежні виходи з використанням ватно-марлевих пов'язок. Діти зрозуміли, яку загрозу несе вогонь життю людини та як діяти при виникненні надзвичайних ситуацій. Дякуємо за результативну роботу, змістовне навчання та розуміння важливості проведення Тижня безпеки в дошкільному закладі працівникам державної пожежної рятувальної частини № 1 державного пожежного рятувального загону №2 караулу №2.
Переглядів: 110 | Дата: 26.04.2018