Головна » Новини » Відкрите заняття групи №11 на тему: Вода - найцінніший дар природи"
Відкрите заняття групи №11 на тему: Вода - найцінніший дар природи"
5 лютого в дошкільному закладі відбулося заняття вихователя І категорії Мишовської Світлани Іванівни з дітьми 4-го року життя на тему: «Вода – найцінніший дар природи». Діти мали змогу дослідити властивості води: відчути смак та запах води, побачити різні форми води, поекспериментувати з різними станами води. Заняття було проведено в ігровій формі: до дітей завітав Капітошка, який і розповів їм про цінність та користність води. Також Світлана Іванівна приділила увагу навчанню дітей бережливому ставленню до води, а саме, її економному використанню. В завершення заняття діти маги змогу розмалювати жителів морських глибин.
Переглядів: 25 | Дата: 18.02.2019