Головна » Новини » Відкрите заняття групи №12 на тему: "Любов і повагу до рідного краю в добрих ділах я виражаю".
5 лютого у дошкільному закладі відбулося відкрите заняття вихователя Бурнаховської Світлани Павлівни з дітьми 6-го року життя на тему: «Любов і повагу до рідного краю в добрих ділах я виражаю». Вихованці, краще за досвідченних екскурсоводів, ознайомили гостей з визначними місцями міста Черкас, прийняли участь у вікторини та різноманітних іграх, де продемонстрували відмінні знання щодо історії та сьогодення свого рідного краю. Також вихователь ознайомив дітей зі стилями розмальовування посуду, які раніше використовувалися, а діти прикрасили глиняні тарілки, вибравши стиль який їм найбільше сподобався. А наприкінці заняття діти мали змогу виразити свої побажання щодо процвітання рідного маста, серед них були: «Щоб в місті Черкаси були гарні дороги!», «Щоб всі були щасливі та здорові!», «Щоб в Україні запанував мир!».
Переглядів: 21 | Дата: 20.02.2019