Головна » Новини » Ігри-змагання з плавання
Ігри-змагання з плавання
21 грудня у дошкільному закладі інструктором з фізкультури (плавання) Ткачук Аллою Миколаївною були проведені ігри-змагання з плавання з дітьми 6-го року життя. Спочатку до дітей завітала Королева Води та розповіла про користь, форми та властивості води. Далі діти оплесками привітали участників змагань. У змаганнях приймали участь 2 команди: команда хлопчиків під назвою «Дельфіни» та команда дівчат під назвою «Русалоньки». Виконавши танцувальну розминку діти розпочали змагання. Командами були виконані ряд складних ігор та вправ, що супроводжувались оплесками та пітримкою друзів. Оскільки у змаганнях перемогла «Дружба», то всім участникам були вручені почесні медалі. Наостанок Королева Води запропонувала послухати звуки води і діти спостерігали за джурчанням плаваючого фонтану.
Переглядів: 26 | Дата: 21.02.2019