Головна » Батькам » День захисту дітей!
День захисту дітей!
Де́нь за́хисту діте́й або «День дітей», «Дитячий день» — свято в різних країнах світу. В Україні відзначається щорічно 1 червня з 1998 року. 1 червня відзначають також «Міжнародний день захисту дітей». Педагогічний колектив дошкільного закладу також привітав своїх вихованців з таким чудовим святом. Під супроводом музичних керівників діти прийняли участь в вікторинах та іграх, підібраних на тематику свята. Також від досвідчених вихователів діти дізналися про свої права та обов’язки. А наостанок мали змогу поспівати та потанцювати досхочу, проявляючи свою дитячу беспосередність та щирість. Цінуймо наших дітей! Таких щирих та беспосередніх, але таких чуйних і вразливих саме в цьому віці.... Та оберігаймо їх! Та їх щасливе дитинство! Зі Святом!!!!
Переглядів: 21 | Дата: 20.06.2019