Головна » Батькам » Правила перебування в дошкільному навчальному закладі під час карантину
Правила перебування в дошкільному навчальному закладі під час карантину
1. Батьки зобов’язуються: - Приводити дитину у здоровому стані, без ознак хвороби 2. Дотримуватися режиму дня, встановленого адміністрацією дитячого садка: - Ранковий прийом дітей здійснюється на території садочка (майданчика) до 8:30 - Повернення додому дітей здійснюється з території садочка (майданчика) з 16:30 3. Постійно і негайно відповідати на дзвінки працівників дитячого закладу. 4. Батьки зобов’язані заходити на територію закладу у захисній масці. 5. Забороняється приносити до садочка особисті іграшки. 6. Батьки зобов’язані забезпечити свою дитину щоденним змінним одягом, який повинен лежати у зручному для дитини рюкзаку. 7. Обмежена кількість дітей в групах, що не перевищує встановлені нормативи наповнюваності груп у ДНЗ, а саме до 15 осіб. 8. Враховуючи ситуацію щодо карантину в країні , відповідальність за життя та здоров’я дитини в цілому несуть батьки.
Переглядів: 21 | Дата: 15.06.2020