Головна » Батькам » Адаптація дитини до повернення в дитячий садок після карантину.
Адаптація дитини до повернення в дитячий садок після карантину.
Отже, готуємося до відвідування дитячого садка: Починайте грати зі своїми малюками в дитячий садок: згадайте розпорядок групи, поговоріть про вихователів, дітей, нагадайте, що їли на сніданок, обід, вечерю, як виглядає група (меблі, облаштування, іграшки, дрібні несуттєві деталі); поговоріть про заняття, нехай дитина пригадає, що на них відбувалося, відтворіть ті фрагменти занять, які згадала ваша дитина; які свята та заходи пам’ятає дитина, ставте більше уточнюючих запитань; відтворіть фрагменти з життя дитячого садка вдома, розподіліть ролі, скористайтеся іграшками та пограйте в дитячий садок. Помрійте з дітьми про дитячий садок. Нехай донька чи син уявить, що одягне, що взує, якою дорогою підете. Подумки пройдіться до садка. Перший тиждень перебування в групі діти можуть бути збудженими та вередувати вдома. Будьте до цього готовими. Якщо є можливість влаштуйте відеозв’язок з дітьми групи та вихователями. Нехай діти поділяться новинами, покажуть свої іграшки. Це дасть можливість поспілкуватися та налаштуватися на відвідування садка. Такі зустрічі добре робити 2-3 рази на тиждень, але не більше 10 хвилин. Знайте, що після таких сеансів діти можуть занадто збуджуватися, тому будьте поруч та беріть участь у них. Добре було б, якби вихователі підготувалися до першого дня зустрічі з дітьми. Це можуть бути руханки, віршики, вправи для синхронізації, що налаштовують на взаємодію та спілкування. Можна почати день з руханки та пісні, яку діти вивчать вдома. Пам’ятайте, що після тривалого перебування вдома дітям буде складно розлучатися з вами, тому намагайтеся в перший день забрати дитину раніше. Дітям важливо дати гарантії, що ми за ними прийдемо. Будьте уважними до себе та своїх дітей!
Переглядів: 18 | Дата: 15.06.2020